Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

5 lat podłóg Scheucher w Polsce

5 lat podłóg Scheucher w Polsce

Od początku naszej działalności chcieliśmy, aby w naszej ofercie znajdowały się podłogi drewniane, które nie tylko zachwycą swoim oryginalnym i naturalnym wyglądem, ale także wyróżnią się niezwykłą trwałością i stabilnością. Dlatego też pięć lat temu zdecydowaliśmy się zrobić krok do przodu i otworzyć pierwszy w Polsce showroom marki Scheucher – słynącej z wysokiej jakości wykonania i ekskluzywnego wyglądu podłóg drewnianych.   

 

Scheucher to doceniany w Europie Zachodniej producent desek warstwowych. Jako pierwszy w Austrii rozpoczął produkcję podłóg trójwarstwowych, które później stały się znane i cenione na całym kontynencie. Scheucher to także marka z długoletnią tradycją. Już za 3 lata będzie obchodzić jubileusz 100-lecia istnienia.

 

W ciągu 5 lat w Polsce ułożyliśmy ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych podłóg tej marki. Wśród naszych realizacji znalazły się nie tylko podłogi w domach prywatnych, czy apartamentach.  Dzięki wysokim parametrom użytkowym i jakościowym — podłogi Scheucher docenili także inwestorzy wnętrz użyteczności publicznej. I tak oto austriackie deski zdobią między innymi, takie prestiżowe miejsca, jak:  Brama Poznania ICHOT czy Audytorium Muzeum Śląskiego w Krakowie, którego wnętrze w całości zostało wykończone deskami  tej marki.

Deski dwu- i trójwarstwowe,  a także wielowarstwowe

W asortymencie Scheucher znajdują się zarówno podłogi dwuwarstwowe, trójwarstwowe, jak i wielowarstwowe, dostępne w rozmiarach od klepki 70×500 mm do dużej deski 222×2200 mm.

 

Wśród oferty austriackich podłóg na szczególną uwagę zasługuje także jodła francuska z najnowszej kolekcji MULTIflor. Linię parkietów wyróżnia najniższy na rynku opór cieplny – aż do 40 % mniejszy niż w przypadku standardowych podłóg trójwarstwowych. Tak wysoki parametr sprawia, że są najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe wśród  dostępnych na rynku podłóg wielowarstwowych. Deski wycięte w formacie jodły francuskiej o kącie ułożenia 45 lub 60 stopni to idealna  propozycja dla osób ceniących sobie ponadczasowe wzornictwo, precyzję i najwyższą jakość wykonania. MULTIflor to pierwsza na świecie wielowarstwowa jodełka francuska  z systemem montażu click. Taki sposób łącznie zapewnia nie tylko perfekcyjne ułożenie, ale także wpływa na  stabilność i trwałość całej podłogi.  Przy ogrzewaniu podłogowym sprawdzą się także dwuwarstwowe deski z kolekcji BILAflor, które także charakteryzują się niższym – niż standardowe podłogi drewniane – oporem ciepła.

Podłoga drewniana najwyższej jakości

Wszystkie podłogi cechują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Zarówno deski dwuwarstwowe, jak i trójwarstwowe są wykończone fabrycznie olejem (SEDA) lub lakierem (TENSEO), dzięki czemu podłoga staje się trwała i odporna na zarysowania. Oferowany przez Scheucher lakier Tenseo Matt, jest obecnie jednym z najmocniejszych i najtrwalszych sposobów wykończenia podłóg drewnianych. Zaawansowana technologia lakierowania nie tylko doskonale chroni podłogę, ale także wpływa na poziom jej estetyki – takie wykończenie doskonale podkreśla usłojenie i strukturę drewna.

 

W salonie direct floor można nie tylko obejrzeć najnowsze wzory podłóg tej marki. Nabywcom podłóg firmy Scheucher oferujemy pełen pakiet obsługowy. Profesjonalni doradcy pomogą Państwu w dokonaniu wyboru najlepszych podłóg, natomiast doświadczona ekipa parkieciarska wykonana kompleksowy montaż i usługę pielęgnacji.

})(jQuery)