Tak naturalnie wyglądających paneli jeszcze nie było – każdy z 18 wzorów Signature nie tylko wiernie oddaje strukturę prawdziwego drewna, ale odznacza się prawdziwą funkcjonalnością. Jednocześnie jest pierwszą w historii kolekcją paneli, która oferuje wzór postarzanej i malowanej  deski.

 

Nowa kolekcja Quick-Step Signature to panele laminowane odzwierciedlające wygląd i fakturę deski w innowacyjny sposób. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki nowej technologii prasy, która pozwala uzyskać na jednym panelu sześćdziesiąt cztery różne głębokości. Na takiej podłodze światło przenika się z cieniem, tworząc doskonały efekt wizualnej głębi. Został on wzmocniony przez zastosowanie szczotkowanej struktury również na łączeniach paneli.

Signature to 18 wzorów podłóg, przy projektowaniu których zadbano, aby każdy wzór był unikalny i dopracowany. Kolekcja paneli poza realistycznym wzornictwem wyróżnia się też prawdziwą funkcjonalnością.

To rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy cenią nie tylko dobry styl, ale i komfort użytkowania podłogi. Panele laminowane z kolekcji Signature można stosować na ogrzewanie podłogowe. Są odporne na wodę i zarysowania. Technologii Scratch Guard chroni wierzchnią warstwę przed zniszczeniem. Są zatem doskonały  rozwiązaniem nawet tam, gdzie podłoga jest szczególnie narażona na uszkodzenia, w tym także do obiektów handlowych, czy biur.

 

Dąb malowany – subtelny róż, wyrafinowana biel

Innowacją wprowadzoną przez Signature jest też wykorzystanie deski postarzanej malowanej. Ten model idealnie pasuje do wnętrz utrzymanych w kamienicznym stylu, ale dobrze sprawdzi się też w nowoczesnych, klasycznych czy nawet rustykalnych aranżacjach.

Jasny róż, czy biel wpisują się w najnowsze trendy wykorzystywane we wnętrzach. Ich neutralny odcień sprawia, że dobrze komponują się z barwami takimi jak, beż, szarość czy czerń. Założeniem przy projektowaniu tego wzoru było wprowadzenie do domu aury spokoju i beztroski, a jednocześnie oryginalnego charakteru.

 

Dąb naturalny spękany – w rustykalnym stylu

Dąb naturalny spękany to natomiast wzór imitujący drewno z wyraźnymi pęknięciami i sękami. Efekt naturalnie wyglądających desek uzyskano dzięki wyrazistym, kruczoczarnym pęknięciom.

Taka struktura desek została uzyskana za sprawą połączenia intensywnych barwników i technologicznej precyzji oraz wyraziście czarnych łączeń paneli. Autentyczny wygląd podłogi podkreślają również różnice w szerokości łączeń.

 

Elegancki orzech – do wnętrz z klasą

Orzech jest kolejnym przykładem na to, że kolekcji Signature w zasadzie nie da się odróżnić od prawdziwego drewna. Tłoczona na wszystkich krawędziach fuga powodują, że panele tak wiernie oddają strukturę drewna.

Dzięki najnowszej technologii Quick-Step odzwierciedlił prawdziwą strukturę drewna, dlatego panele do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. 18 wzorów zaprojektowano i wykonano tak, aby wpisały się one w każde najmodniejsze wnętrze, a także wyróżniały się wyjątkową funkcjonalnością. Nie tylko naturalne wzornictwo, ale i cechy takie, jak odporność na wodę czy zarysowania czynią dziś kolekcję Signature jedną z najbardziej atrakcyjnych podłóg na rynku.

Zapraszamy do nas

Salon Poznań
Głogowska

ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Poznań
Św. Michała

ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Wrocław
Plac Orląt Lwowskich

Dworzec Świebodzki
Pl. Orląt Lwowskich 20d

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00