Co to był za rok! Kolejny w nowej rzeczywistości, wyznaczanej zaostrzaniem i luzowaniem obostrzeń pandemicznych, niesamowitą koniunkturą na rynku budowlanym i problemami z dostępnością wszelakich surowców, materiałów czy produktów. Ogromnie cieszymy się, że udało się go nam zakończyć tak miłym spotkaniem, jakie miało miejsce 7. grudnia w naszym salonie przy ul. Głogowskiej.

&Friends to nasz nowy cykl, który mamy nadzieję kontynuować w nadchodzącym 2022 roku. W ramach tych spotkań dla Architektów i Projektantów wnętrz będziemy zapraszali różnych gości, którzy przybliżą bieżące informacje i przekażą ciekawostki oraz nowinki związane z naszą podłogową branżą (choć nie tylko!).

Co z tym drewnem?

W grudniu tematem przewodnim spotkania była sytuacja na rynku drewna – temat elektryzujący, bo okresy oczekiwania na ten najszlachetniejszy rodzaj podłogi w mijającym roku wydłużyły się dość znacząco. O przyczynach takiego stanu rzeczy, a także o nowościach, zmianach czy bieżących możliwościach produkcyjnych rozmawialiśmy wspólnie z Thomasem Röthe z austriackiej firmy Scheucher Parkett oraz Michalem Joštem z czeskiego ESCO.

Mieliśmy także okazję omówić nasze patenty na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość oraz zaprezentować, jakie podłogi mamy dostępne praktycznie „od ręki”. W ostatnim czasie zbudowaliśmy bowiem rekordowo wysokie i różnorodne stany magazynowe.

Nasi goście mieli także okazję poznać część zespołu, którego nie widać na „froncie”, ale z którym trwa intensywna współpraca podczas realizacji każdej umowy – przedstawicielki naszego działu Koordynacji i Realizacji Umów – Anię i Ewę.

Nasze owocne grudniowe spotkanie rozpoczęliśmy pysznym śniadaniem od Bajgli Króla Jana oraz Fromażerii, a zakończyliśmy przekazaniem mikołajkowych prezentów od nas i naszych partnerów.

Dziękujemy za uczestnictwo, przemiłe rozmowy i taki pozytywny początek grudnia! Do zobaczenia za niedługi czas.

Zapraszamy do nas

Salon Poznań
Głogowska

ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Poznań
Św. Michała

ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Poznań
Obornicka

ul. Obornicka 337
60-689 Poznań (Galeria Obornicka337)

Godziny otwarcia:
pon - sob: 10:00 - 20:00
niedziele handlowe: 10:00 - 16:00