Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

MAJÓWKA w direct floor – wybierz podłogę doskonałą z rabatem nawet do 20%!

MAJÓWKA w direct floor – wybierz podłogę doskonałą z rabatem nawet do 20%!

Orzeźwiająca lemoniada, pobudzająca kawa, pyszne domowe ciasto, strefa chill out i kącik dla maluchów. Salon  podłóg i drzwi direct floor zaprasza na wyjątkową majówkę. Spotykamy się w sobotę 11 maja na Św. Michała 73 w Poznaniu. Zapraszamy od  godz. 10 do 16.

 

Wahasz się, jaką podłogę kupić? Masz problem z wybraniem odpowiedniego wzoru do swojego wnętrza? Nie wiesz, jak się przygotować do zmiany posadzki? Nie mogłeś lepiej trafić!

 

Tego dnia zobaczysz najnowsze kolekcje desek Scheucher Parektt, paneli Quick-Step i Pergo. Setki wzorów dostępnych w super cenach.

 

Specjaliści direct floor odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. W podjęciu decyzji pomogą darmowe konsultacje z architektem Alicją Serwotką ze Studio Dobry Pomysł, a wątpliwości dotyczące montażu rozwieje Łukasz Bydołek, wieloletni kierownik naszej ekipy parkieciarskiej. 

 

Wybór podłogi jeszcze nigdy nie był tak przyjemny. Zapraszamy!

})(jQuery)