Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Miasto Żyje Designem z direct floor

Miasto Żyje Designem z direct floor

Miasto Żyje Designem to wydarzenie, którego nie przegapi żaden pasjonat współczesnego wzornictwa, projektowania przemysłowego czy architektury. I dla nas jest to projekt obowiązkowy, zwłaszcza że na temat trendów w podłogach posiadamy sporą wiedzę. 14 marca chętnie Wam o nich opowiemy.

 

A to w ramach projektu Miasto Żyje Designem, który już trzeci raz zaprezentuje najciekawsze miejsca związane ze współczesnym wzornictwem. Będą to zarówno budynki, jak i wnętrza zaprojektowane przez najlepszych architektów, a także firmy posiadające w ofercie produkty i usługi cenionych przez nich marek.

Czwartkowe popołudnie to dobry moment, aby spotkać się i porozmawiać na temat modnych rozwiązań w świecie podłóg drewnianych. Oprócz wysłuchania nowości w trendach, będziecie mieli również okazję do zapoznania się z najnowszą kolekcją wielkoformatowego parkietu marki Scheucher – MULTIflor 700.

 

To wyjątkowa podłoga na specjalną okazję, którą jest właśnie Wiosna pełna trendów organizowana przez direct floor. Zdradzić możemy tylko tyle, że innowacja jaką wprowadza Scheucher to możliwość ułożenia elementów na różnorodne sposoby. Sami będziecie mogli sprawdzić, na czym polega to rozwiązanie, próbując swoich sił w strefie warsztatowej.

 

Spotkanie odbędzie się przy poczęstunku oraz degustacji whisky, o której opowie Agnieszka Kaźmierska – autorka pierwszego kobiecego bloga w Polsce poświęconego temu trunkowi.

 

 

Liczba miejsc jest ograniczona – nie czekaj i zapisz się już teraz: https://www.webankieta.pl/ankieta/401577/wiosna-w-podlogach-tu-zaczyna-sie-design.html

 

Co: Wiosna pełna trendów / Miasto Żyje Designem

Gdzie: Salon podłóg i drzwi direct floor ul. Głogowska 261 A

Kiedy: Czwartek, 14.03. 2019 godz. 18.00

Miasto Żyje Designem z direct floor

})(jQuery)