Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Jakość i precyzja

Dobry wybór

Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość obsługi, najlepsze materiały i precyzyjny montaż. Potwierdza to ponad 3000 zrealizowanych inwestycji.
Szeroka i przejrzysta oferta

W naszych salonach znajdą Państwo ogromny wybór najlepszych podłóg i drzwi oraz niezbędnych akcesoriów. Czytelnie przedstawiane propozycje pozwolą na podjęcie w 100% trafnej decyzji.

Gwarancja jakości

Oferujemy nie tylko najlepsze produkty wybitnych europejskich marek, ale również zapewniamy najwyższą jakość usług. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami.

Fachowy montaż

Oferujemy usługi montażowe naszej własnej, sprawdzonej ekipy. Profesjonalny montaż ma ogromny wpływ na komfort użytkowania podłogi i jej długowieczność, a ponadto pozwala zaoszczędzić 12% ceny.

Kompleksowość obsługi

Zapewniamy wsparcie przez cały czas trwania inwestycji – od wyboru rozwiązania, przez montaż, aż po pielęgnację. Wymagającym Klientom oferujemy możliwość konsultacji z architektami wnętrz. Dla wszystkich dostępne są także atrakcyjne promocje.

Budynek, który ma mieć określony charakter lub ma być pełen dostojeństwa i powagi, wymaga użycia odpowiednich materiałów.

Antonio Gaudi

Naszą siłą są ludzie

Szeregi direct floor zasilają profesjonaliści, którzy nieustannie szlifują swoje kompetencje. Połączenie wiedzy i doświadczenia z wysoką kulturą osobistą gwarantuje komfort i satysfakcję podczas wyboru najlepszego rozwiązania.

Naszym motorem jest zaangażowanie

Interesują nas potrzeby klientów. Oferujemy tylko sprawdzone produkty wysokiej jakości, a rozwiązania dopasowujemy do wymagań i możliwości. Przyjmujemy odpowiedzialność za kompleksową realizację. Właściwy efekt to nasze zobowiązanie. Dajemy na niego gwarancję.

Naszą domeną jest indywidualne podejście

Doświadczenie nauczyło nas, że każda inwestycja to inna historia, a każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego mogą Państwo liczyć na indywidualne doradztwo i wsparcie techniczne – od przygotowania podłoża aż po pielęgnację podłogi.

Salony direct floor
})(jQuery)