Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Usługi parkieciarskie

Doświadczenie

 

Nasi parkieciarze pracują w zawodzie od 8 do 20 lat – o drewnie i jego montażu wiedzą już praktycznie wszystko. Mimo to z otwartością i entuzjazmem reagują na nowe technologie i rozwiązania, czerpią także garściami z wiedzy polskich i zagranicznych ekspertów.

 

To pozwala nam pracować sprawnie, czysto i gwarantować pożądany efekt zarówno przy układaniu nowej podłogi, jak i renowacji oraz okresowej konserwacji.

Precyzja

 

W tej profesji najważniejsza jest dokładność – od niej zależy wygląd i trwałość drewnianej podłogi. Nasze ekipy parkieciarskie przeprowadzają montaż z najwyższą starannością – już od podstaw. Mamy bowiem świadomość, że wytrzymałość i wilgotności wylewki (podkładu podłogowego, zwanego także jastrychem) jest kluczowa dla efektu finalnego. Dlatego przeprowadzamy precyzyjne pomiary za pomocą najnowszych i najdokładniejszych metod dostępnych na rynku. Jako nieliczni dysponujemy urządzaniem laboratoryjnym (tzw. wagosuszarką) do badania wilgotności bezwzględnej jastrychu oraz urządzeniami CM, DNS i Pressomess.

 

Przy montażu posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem dostępnym na europejskim rynku – maszynami takich marek jak Festool, Wolff czy Laeger.

Pasja

 

Choć zaplecze techniczne i bogate doświadczenie to najważniejsze cechy dobrych parkieciarzy, bardzo ważny jest też zmysł i pasja. Tylko one gwarantują najwyższy poziom przygotowania i wykonania podłogi drewnianej. Tylko one zapewniają, że poszczególne elementy drewniane połączone ręką osoby, która „czuje” ten materiał, będą tworzyły niepowtarzalną, ale i harmonijną całość. Dzięki temu można powiedzieć, że nasi parkieciarze nie montują podłóg, tylko je tworzą.

 

Nasz zespół nie tylko tworzy podłogę z gotowych elementów, ale także może ją unikalnie wykończyć na miejscu inwestycji – wybarwiając, nadając struktury, zabezpieczając lakierami lub olejowoskami.

Odwiedź nasze salony
Poznań, ul. Głogowska i Św. Michała
Wrocław, Plac Orląt Lwowskich
})(jQuery)