W połowie czerwca w naszym salonie w Galerii Obornicka337 mieliśmy kolejną w tym roku okazję do spotkania z Architektami wnętrz. Tym razem w ramach cyklu DirectFloor&Friends gościliśmy Michała Dzierżawskiego z polskiej firmy Arbiton.

Arbiton od kilku lat podbija rynek paneli winylowych. Prawdziwym hitem w ofercie są jodełki, ale inne propozycje tej marki również cieszą się sporą popularnością. Ciekawe dekory, stale rozwijana oferta, wiele nowości i dobra dostępność produktu, to elementy, które przekonują coraz większą grupę inwestorów.

spotkanie z marką Arbiton

Nowości i ciekawostki

Podczas czerwcowego spotkania z Architektami wnętrz, przedstawiciel marki Arbiton opowiedział o nowościach, które pojawią się w ofercie już w tym roku lub są dostępne już teraz. Zapowiedziana została m.in. nowa gama kolorystyczna jodełek – nowe wzory, które się pojawią dadzą jeszcze większe możliwości aranżacyjne. Michał Dzierżawski pokazał także największy panel winylowy na świecie – o długości 218 cm!

panel o długości 218

Wiele kwestii technicznych

Nasi goście mieli także bardzo dużo pytań po zakończeniu prezentacji. Przedstawiciel Arbitona opowiadał m.in. o możliwości montażu podłogi winylowej na klik w łazienkach, o rozwiązaniach rekomendowanych na nowe typy ogrzewania podłogowego czy akcesoria dopasowane kolorystycznie do podłóg. My również – na bazie naszych wieloletnich doświadczeń montażowych – opowiadaliśmy o możliwościach zastosowania tego rodzaju podłóg w różnych warunkach na inwestycji. To było bardzo owocne spotkanie!

Po części szkoleniowej przyszedł czas na indywidualne rozmowy, pytania o detale, a także pogawędki przy kawie, bajglach i rzemieślniczych słodkościach. Dziękujemy za liczną obecność i do zobaczenia na kolejnym podłogowym evencie!

Zapraszamy do nas

Salon Poznań
Głogowska

ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Poznań
Obornicka

ul. Obornicka 337
60-689 Poznań (Galeria Obornicka337)

Godziny otwarcia:
pon - sob: 10:00 - 20:00
niedziele handlowe: 10:00 - 16:00

Salon Wrocław
Plac Orląt Lwowskich

Dworzec Świebodzki
Pl. Orląt Lwowskich 20d

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00