19. września spotkaliśmy się w naszym salonie przy ul. Głogowskiej 261A na kolejnym evencie z cyklu DirectFloor &Friends. Gościmy w nim czołowych przedstawicieli marek podłogowych, którzy opowiadają o swoim asortymencie, nowościach, zagadnieniach technicznych oraz narzędziach do pracy dla architekta. Tym razem o panelach laminowanych i winylowych opowiadali przedstawiciele Quick-Stepa – Łukasz Igansiak i Wojciech Stach.

Nowe kolekcje i technologie

W lipcu w ofercie Quick-Stepa pojawiało się sporo zmian i nowości. To był jeden z głównych tematów naszego wtorkowego spotkania. Nowe winylowe jodełki, które doskonale imitują drewno, zupełnie nowa kolekcja laminatów w formacie sporej płytki, maty grzewcze i winyle ze zintegrowanym podkładem. To wszystko można było zobaczyć w naszym salonie i posłuchać o tym, co najważniejsze – jak belgijski producent wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów.

Na prawo design, na lewo… praktyka

Nie zabrakło też trudnych pytań i zagadnień technicznych. Głównym manager techniczny polskiego oddziału Quick-Stepa Wojciech Stach opowiedział m.in. dlaczego należy stosować dylatacje przejściowe oraz czemu nie powinno się montować paneli pod stałą zabudową. Swoje opowieści barwnie okrasił zdjęciami, które pokazały naszym gościom, że choć pewne rozwiązania technologiczne nie są wyjątkowej urody, to jednak są bardzo istotne z punktu widzenia trwałości podłogi.

Szkolenie trwało kilka dobrych godzin, na koniec najwytrwalsi wzięli udział w losowaniu nagród od Quick-Stepa, a także mogli liczyć na indywidualne konsultacje. Wszystko przy dobrej kawie, pysznych przekąskach i w bardzo inspirującym towarzystwie. Dziękujemy za liczną obecność i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania!

Zapraszamy do nas

Salon Poznań
Głogowska

ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Poznań
Obornicka

ul. Obornicka 337
60-689 Poznań (Galeria Obornicka337)

Godziny otwarcia:
pon - sob: 10:00 - 20:00
niedziele handlowe: 10:00 - 16:00

Salon Wrocław
Plac Orląt Lwowskich

Dworzec Świebodzki
Pl. Orląt Lwowskich 20d

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00