Białe drzwi to wciąż najpopularniejsze rozwiązanie we wnętrzach. Są uniwersalne, klasycznie lub nowocześnie eleganckie i dobrze wpasują się w każdy styl aranżacji. Co jednak w przypadku, gdy nasza wyobraźnia podpowiada nam inne pomysły: poszukuje oryginalnych materiałów i kolorów? Mamy na to patent – kolorowe drzwi czy klamki są jak najbardziej możliwe do wykonania!

 

Drzwi w kolorystyce RAL i NCS

Drzwi dostępne w praktycznie pełnej palecie kolorów RAL czy NCS to prawdziwa wnętrzarska rewolucja – pozwala na stworzenie wyjątkowej, oryginalnej aranżacji. Takie drzwi ma w swojej ofercie marka Asilo, którą z przyjemnością Państwu oferujemy. Drzwi te są malowane poliuretanową farbą premium – są odporne na zabrudzenia, zarysowania czy ścieranie. Drzwi malowane są kilkoma warstwami farby, a powierzchnia staje się gładka. To gwarantuje wysoki poziom zadowolenia przez długie lata.

Przy wyborze odcienia należy jednak pamiętać, że nie wszystkie kolory z tych palet nadają się do malowania – możliwości realizacji będziemy każdorazowo weryfikować u producenta. Drzwi w kolorze RAL tej marki są dostępne we wszystkich modelach pełnych skrzydeł oraz modelach 1 i 6 z kolekcji PERTINI.

Drzwi w palecie RAL Asilo

Drzwi do samodzielnego wykończenia

Alternatywą do fabrycznie wykańczanych drzwi są skrzydła do samodzielnego wykończenia – które dają naprawdę duże możliwości – można je pomalować w kolorze ścian, a także wytapetować, czy obłożyć cienką warstwą tynku strukturalnego. Takie opcje występują w przypadku drzwi ukrytych z niewidoczną ościeżnicą. Skrzydło zlicowane ze ścianą wygląda intrygująco.

drzwi do samodzielnego wykończenia Asilo

drzwi do tapetowania

Frez w kolorze czarnym

Z nowości marki Asilo warto wspomnieć także o możliwości wykonania czarnego frezowania w kolekcjach drzwi MODERNO, FORME, VILLAGGIO, SKANDIK oraz ANTICO. Są to drzwi pokryte fornirem z wykonanym frezowaniem, które ukazuje czarny MDF. Tak wykończone drzwi robią wyjątkowe wrażenie i dają wiele dodatkowych możliwości aranżacyjnych.

drzwi z czarnym frezem

Kolorowe klamki – dodatek, który może zmienić wszystko

Nasza oferta wzbogaciła się także o kolekcję klamek MOOD włoskiego COLOMBO Design. To gama aż 12 wyrazistych, soczystych kolorów klamek, które przykują uwagę każdego. Wykonane precyzyjnie z wysokiej jakości komponentów perfekcyjnie spełniają swoją funkcję, a przy tym pozwalają na zabawę konwencją we wnętrzu.

klamki COLOMBO design mood

Marka COLOMBO Design jest zorientowana na świeżość, innowację, a przy tym to rodzinna firma z Terno d’Isola w północnych Włoszech.

Colombo Design Mood

Zapraszamy do nas

Salon Poznań
Głogowska

ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00

Salon Poznań
Obornicka

ul. Obornicka 337
60-689 Poznań (Galeria Obornicka337)

Godziny otwarcia:
pon - sob: 10:00 - 20:00
niedziele handlowe: 10:00 - 16:00

Salon Wrocław
Plac Orląt Lwowskich

Dworzec Świebodzki
Pl. Orląt Lwowskich 20d

Godziny otwarcia:
pon - pt: 10:00 -18:00
soboty: 10:00 -14:00