Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Świętujemy 10 lat direct floor

10 lat direct floor

Świętujemy 10 lat direct floor

12 października w poznańskim SPOCIE odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia direct floor. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się zaprzyjaźnieni architekci i projektanci wnętrz oraz ekipy salonów z Głogowskiej i Świętego Michała.

 

Przed częścią oficjalną zaproszeni goście mogli powspominać „stare dobre czasy” i odnaleźć siebie na pamiątkowych zdjęciach sprzed lat. Jubileuszowe świętowanie rozpoczęło przemówienie, podczas którego Artur i Tomasz podziękowali pracownikom za zaangażowanie w rozwój firmy oraz architektom za owocną współpracę przy realizacji dotychczasowych projektów.

10 lat direct floor

10 lat direct floor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wspólnym toaście przyszedł czas na odrobinę magii, czyli spektakularny pokaz barmański oraz możliwość spróbowania efektownych drinków molekularnych. W tym czasie miały miejsce kuluarowe rozmowy wśród projektantów i przyjaciół z branży, wymiana doświadczeń oraz dalsze planowanie wspólnych działań.

 

Zwieńczeniem tego pięknego wieczoru była wspólna kolacja, podczas której zaprezentowaliśmy Inspire Book – katalog przedstawiający nasze najważniejsze realizacje, przeplatany wnętrzarskimi inspiracjami architektów.

10 lat direct floor

10 lat direct floor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za wspólne świętowanie!

})(jQuery)