Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Za nami wiosenne spotkanie pełne trendów

Za nami wiosenne spotkanie pełne trendów

Za nami wiosenne spotkanie pełne trendów

W ramach projektu Miasto Żyje Designem zorganizowaliśmy w jednym z naszych salonów spotkanie podczas którego wspólnie z architektami rozmawialiśmy o nowościach w świecie podłóg.

 

Poznań znów nie zawiódł, ponownie organizując wydarzenie poświęcone designowi i współczesnemu wzornictwu. I my przyczyniliśmy się do sukcesu projektu.

Najpierw przedstawiliśmy nowe modele podłóg drewnianych oraz paneli znajdujących się w ofercie direct floor. Spotkały się one ze sporym zainteresowaniem gości, na co wskazywało wiele pytań, a następnie dyskusja m.in. na temat obowiązujących trendów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie było okazją do odwiedzenia naszego salonu, przeprowadzenia inspirujących rozmów oraz zawarcia nowych znajomości. A to w towarzystwie Agnieszki Kaźmierskiej, dzięki której goście mogli wziąć udział w degustacji najlepszej szkockiej whisky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

})(jQuery)